Onze Partners

Ons team van ervaren horeca adviseurs zijn u graag van dienst.
Wij zijn landelijk actief, dus aarzel niet om rechtstreeks contact op te nemen met de partner van uw regio!

Wij stellen ons graag aan u voor:

John Kamphuis

+31624855870 john@horecaadviesbureau.nl Regio: Friesland


Pons Hoogendoorn

+31643359092 pons@horecaadviesbureau.nl Regio: Haarlemmermeer


Ger Henkelman

+31654974966 ger@horecaadviesbureau.nl Landelijk ondersteunend


Arnold Doornekamp

+31681840790 arnold@horecaadviesbureau.nl Regio: Amersfoort


Edwin Vennik

+31654210848 edwin@horecaadviesbureau.nl Regio: Zwolle e.o.


Franklin Weemering

+31623443919 franklin@horecaadviesbureau.nl Regio: Den Haag


Sandra Smeets

+31649136441 sandra@horecaadviesbureau.nl Regio: Zeeuws-Vlaanderen & Stichtse Vecht

Koen van Gerner

+31637649034 koen@horecaadviesbureau.nl Regio: Utrecht


Albert Nikkels

+31613331441 albert@horecaadviesbureau.nl Regio: Zutphen/Deventer


Wout Viergever

+31653363463 wout@horecaadviesbureau.nl Regio: Zeeland


Jan Briek

+31653962928 jan@horecaadviesbureau.nl Regio: Noord-Nederland

Michel Borremans

+31612071985 michel@horecaadviesbureau.nl Regio: Rotterdam + Spanje


Patrick van Heijningen

+31651280877 patrick@horecaadviesbureau.nl Regio: Gorinchem


Gerard Hekkelaan

+31653247949 gerard@horecaadviesbureau.nl Regio: Rotterdam + overall