Onze Partners

Wij hebben een landelijke dekking, dus aarzel niet om rechtstreeks contact op te nemen met de partner van uw regio!
Ons team van ervaren horeca adviseurs zijn u graag van dienst.

Wij stellen ons graag aan u voor:

Ger Henkelman

+31654974966 ger@horecaadviesbureau.nl Algemeen

Wout Viergever

+31653363463 wout@horecaadviesbureau.nl Regio: Zeeland

Pons Hoogendoorn

+31643359092 pons@horecaadviesbureau.nl Regio: Haarlem + meer

Frank Cornelissen

+31638500954 frank@horecaadviesbureau.nl Regio: Breda

Marinus van Dorst

+31626520512 marinus@horecaadviesbureau.nl Regio: 's-Hertogenbosch

Lou Monseurs

+31652660367 lou@horecaadviesbureau.nl Regio: Eindhoven e.o.

Gerard Hekkelaan

+31653247949 gerard@horecaadviesbureau.nl Regio: Rotterdam + overall

Anke Dortmans

+31646286109 anke@horecaadviesbureau.nl Regio: Nijmegen e.o.

Patrick van Heijningen

+31651280877 patrick@horecaadviesbureau.nl Regio: Gorinchem

Franklin Weemering

+31623443919 franklin@horecaadviesbureau.nl Regio: Den Haag , Zuid-Holland Zuid

Sandra Smeets

+31649136441 sandra@horecaadviesbureau.nl Regio: Zeeuws-Vlaanderen & Stichtse Vecht

Bert van Doorn

+31651371805 bert@horecaadviesbureau.nl Regio: Houten, Bunnik, IJsselstein, Zeist

Partner gezocht

Regio: Limburg

Jean Pierre Peeters

+31646290586 jp@horecaadviesbureau.nl Regio: Arnhem e.o.

Koen van Gerner

+31637649034 koen@horecaadviesbureau.nl Regio: Utrecht

Anthony van de Giessen

+31622993759 anthony@horecaadviesbureau.nl Regio: Oss, Bernheze, Landerd, Grave & Uden

Michel Borremans

+31612071985 michel@horecaadviesbureau.nl Regio: Rotterdam + regio Valencia (Spanje)

Partner gezocht

Regio: Twente

Partner gezocht

Regio: Amsterdam

Edwin Vennik

+31654210848 edwin@horecaadviesbureau.nl Regio: Zwolle e.o.