Onze Partners

Wij hebben een landelijke dekking, dus aarzel niet om rechtstreeks contact op te nemen met de partner van uw regio!
Ons team van ervaren horeca adviseurs zijn u graag van dienst.

Wij stellen ons graag aan u voor:

Ger Henkelman

+31654974966 ger@horecaadviesbureau.nl Algemeen

Wout Viergever

+31653363463 wout@horecaadviesbureau.nl Regio: Zeeland

Pons Hoogendoorn

+31643359092 pons@horecaadviesbureau.nl Regio: Haarlem + meer

Frank Cornelissen

+31638500954 frank@horecaadviesbureau.nl Regio: Breda

Marinus van Dorst

+31626520512 marinus@horecaadviesbureau.nl Regio: 's-Hertogenbosch

Lou Monseurs

+31652660367 lou@horecaadviesbureau.nl Regio: Eindhoven e.o.

Gerard Hekkelaan

+31653247949 gerard@horecaadviesbureau.nl Regio: Rotterdam + overall

Bert van Doorn

+31651371805 bert@horecaadviesbureau.nl Financieringsspecialist

Anthony van de Giessen

+31622993759 anthony@horecaadviesbureau.nl Regio: Oss, Bernheze, Landerd, Grave & Uden

Erik Stuit

+31648276513 erik@horecaadviesbureau.nl Regio: Ede-Veenendaal-Apeldoorn

Jean Pierre Peeters

+31646290586 jp@horecaadviesbureau.nl Regio: Arnhem e.o.

Martin Stuit

+31653363070 martin@horecaadviesbureau.nl Regio: Utrecht

Nils Timmermans

Nils@horecaadviesbureau.nl Regio: Limburg

Partner gezocht

Regio: Twente

Regio:

+316 @horecaadviesbureau.nl Regio: